Demir Doğrama - Dekorasyon
Demir Doğrama - Dekorasyon

Demir Doğrama - Dekorasyon

 

Demir doğrama birçok alanda kullanılır. Sanayi tesislerinde, raf sistemlerinde, fuar stantlarında, inşaatlarda, imalat sektöründe, sanatsal yapılarda ve mimari tasarımlarda vazgeçilmez bir malzemedir. Bu açıdan demir doğramanın önemi daha da artmaktadır.


Demir Doğrama İşleri Nasıl Yürütülmektedir


Demir doğrama işleri dolu demir işlenildiği gibi, kutu profil, lama, köşebent gibi demir malzemelerde işlenir. Çelik çatı, ferforje, demir kapı imalatlarında projeye uygun demir işçiliği olması büyük önem arz etmektedir. Sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü sektörü vazgeçilmez kılmaktadır. Atölyede, konu ile alakalı makinelerin yeterli ve kaliteli olması üretimin sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.


Demir Doğrama; yapılmasını istediğiniz çeşitli kaynak işlerinizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda malzemeli veya malzemesiz olarak çelik çatı, korkuluk vb. ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri beraber olarak üretip beğeninize sunarız.

 


Çelik Çatı

Çelik çatı binanızın çatısına kurulan, demir ve çelik malzemelerden kullanılan, yapı aşaması

Asma Tavan

Asma tavan, alçı yardımı ile oluşturulan, evlerde tavan dekorasyonu için kullanılan bir yapı malzemesidir. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Ayrıca

Kaynak İşleri

Kaynak İşleri Malzemeleri birbiri ile birleştirmek için kullanılan bir imalat yöntemidir.

Alçı Alçıpan

Alçıpan dekorasyonu yapılırken panellerin kapatılmasının ardından alçı sıva işleri başlamaktadır. Alçı kullanılacağı alana göre saten al&ccedi

Bahçe Kapısı

Bina Giriş Kapısı

Yangın Merdiveni

Yangın Kapısı

Çelik Kontrüksiyon

Balkon Korkuluğu

Cam Korkuluğu

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014